TEKNOMASYON MAKİNA METAL SANAYİ / KURUMSAL
HAKKIMIZDA
-1996 yılında Teknomasyon San. Tic. Ltd. Şti. adıyla Bursa'da kurulduk.
-2005 yılında üretim amacıyla Teknomasyon Makine San.Tic.Ltd.Şti. adındaki ikinci şirketimizi kurduk.
-2009 yılında İstanbul, 2012 yılında İzmir mağazalarımızı açtık. Bu yurt içi organizasyonuna ilaveten, yurt dışında bulunan Tahran ve Moskova ofislerimiz ile birlikte, mühendislik, makine, proje, taahhüt, imalat, satış, eğitim montaj, bakım, servis ve dış ticaret konularında faaliyetlerimize devam ediyoruz.
-Aralarında makine, endüstri ve elektronik mühendislerin de bulunduğu toplam 30 kişilik bir ekiple çalışıyoruz.
-2009 yılından bu yana çalışmalarımızı, TUV onaylı ISO 9001 kalite yönetim sistemi altında sürdürüyoruz.
MİSYONUMUZ
Evrensel değerlerden sapmadan Ulusal değerlerimizden ödün vermeden Ciddiyet ve dürüstlükten ayrılmadan Bize gösterilen güveni zedelemeden özveri ile çalışmaktır…
FAALİYET ALANLARIMIZ
SATIŞ
Bursa, İstanbul ve İzmir'de bulunan mağazalarımızda;
-Firmamıza ait olan BLUETECH markası altında ürettiğimiz hidrolik ve pnömatik ekipmanların yurt içi/yurt dışı satışını
-Bayiliğini yaptığımız birçok yerli/yabancı marka hidrolik ve pnömatik ürünlerin yurt içi satışını
-Hidrolik ve pnömatik grubu dışında yer alan her türlü endüstriyel malzemenin, yurt içi ya da yurt dışından tedariğini ve satışını yapıyoruz.
MÜHENDİSLİK
Firmanızın ihtiyacı olan ve bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda projelendirilmesi gereken komple üretim hatları, çelik konstrüksiyon, makine, aparat, otomasyon sistemleri, konveyör, fikstür, kalıp tasarımlarında/imalatlarında hizmet veriyoruz.
İMALAT
CNC ve konvansiyonel tezgahlarımızın bulunduğu fabrikamızda;
-Firmamıza ait olan BLUEFORM markası altında, termoform, makineleri ile değişik tonaj ve ölçülerde baskı, montaj, sıvama ve kauçuk preslerinin imalatını
-Mühendislik departmanımızın tasarladığı siparişe özel makine, aparat, gripper, manipülatör, konveyör, fikstür ve kalıpların imalatını
-Firmanızın ihtiyaç duyduğu ve talaşlı imalat yolu ile üretilecek her türlü yedek parça vb. imalatları gerçekleştiriyoruz.
HİDROLİK VE PNÖMATİK
Firmamıza ait olan BLUETECH markası altında, her türlü hidrolik ve pnömatik silindirlerin, hidrolik valf bloklarının ve hidrolik güç ünitelerinin imalatını yapıyoruz.
ELEKTRİK ve OTOMASYON
Otomotiv, tekstil, gıda, metal gibi sektörlerdeki müşterilerimizin, Elektrik-Elektronik ve Otomasyon ihtiyaçlarına uygun, profesyonel çözümler sağlıyoruz.
TAAHHÜT
Sanayinin ihtiyacı olan her türlü çelik konstrüksiyonların, hidrolik, pnömatik, gaz, kimyasal akışkan tesisatlarının, busbar sistemlerinin ve elektrik güç dağıtım kanallarının kurulumunu gerçekleştiriyoruz.
MONTAJ
Mekanik rayların, caraskalların ve diğer teknik ekipmanların montaj ve demontaj işlemlerinde, profesyonel destek sağlıyoruz.
EĞİTİM
Firmanızın ihtiyaç duyabileceği hidrolik ve pnömatik eğitimlerini, firmanızda ya da merkez mağazamızdaki eğitim salonumuzda veriyoruz.
ENDÜSTRİYEL BAKIM VE SERVİS
Başta demir – çelik ve otomotiv olmak üzere, endüstriyel bakım konusunda tecrübeli kadromuzla, tüm üretim makinelerinin mekanik, hidrolik, pnömatik, elektronik ve elektriksel bazda, periyodik, planlı ve kestirimci bakım hizmetlerini, makine revizyonlarını ve iyileştirmelerini gerçekleştiriyor, ayrıca arızaların tespitlerinde ve giderilmesinde danışmanlık hizmeti veriyoruz.